BPI DRAFTS
Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti!
 

IEPAZĪSTIES AR BPI DRAFTSBPI DRAFTS MĒRĶIS

BPI DRAFTS galvenais mērķis ir sagatavot, apmācīt un izaicināt puišus, lai Viņi veidotos par Dievbijīgiem vadītājiem, kas spēj radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Tieši tāpēc mēs organizējam bezpeļņas pasākumus puišiem. Tiek organizētas gan vasaras un ziemas nometnes, gan sportiski izaicinājumi un mentoringa programma DELTA.

BPI DRAFTS aktīvi veic izvirzīto mērķi kopš 2009. gada.

BPI DRAFTS "MOBILIZĀCIJA" 2023

No 17.-19. februārim, Užavā, nometņu vietā "Ganības".
Dalībnieku vecums no 14 līdz 20 gadiem.

Dalības maksa:
90 EUR (deviņdesmit euro) reģistrējoties līdz 10. februārim
110 EUR ( viens simts desmit euro) reģistrējoties pēc 10. februāra


Mēs nevēlamies, lai finanses būtu šķērslis tam, lai Tu varētu piedalīties nometnē. Mēs, BPI DRAFTS komanda, esam parūpējušies par to, lai nepieciešamības gadījumā varētu Tevi atbalstīt, sedzot daļu no dalības maksas. Vairāk info. par iespējamo atbalstu atradīsi reģistrācijas anketā.

*Reģistrācija līdz 13. februārim 

Šī ziemas nometne ir paredzēta visiem puišiem, kas  piedalījušies kādā no BPI DRAFTS nometnēm, kā arī ikvienam, kas to vēl nav darījis. Nometnes mērķis ir kopīgi gūt jaunu iedvesmu un iedrošinājumu ikdienas dzīvei, kalpošanai un izaicinājumu pārvarēšanai, kā arī no jauna mobilizēties kalpošanai apkārtējiem cilvēkiem. Nometne ir lieliska iespēja aicināt līdzi draugus – puišus, kuri vēl nav piedalījušies BPI DRAFTS nometnēs.

Šī gada MOBILIZĀCIJAS ietvaros domāsim par vairākiem vīrieša ieradumiem, kas bagātina gan viņa, gan apkārtējo cilvēku dzīves. Šo dienu laikā puišiem būs iespēja veikt dažādus uzdevumus, lai dzirdētās atziņas tiktu praktizētas.

Do not dare not to dare.
/ c.s. lewis /

BPI DRAFTS "VĪRI" 2023

16.06.23 - 18.06.23

No 16. jūnija līdz 18.jūnijam, Užavā, nometņu vietā "Ganības"
Dalībnieku vecums no 21 līdz 55 gadiem.


SPIED ŠEIT, LAI UZZINĀTU VAIRĀK


Lasi par aizvadītajiem notikumiem 2022.gadā! 

Spied šeit, lai lasītu par  aizvadītajiem notikumiem!

Sazinies ar mums!

Ja  vēlaties vairāk uzzināt par BPI DRAFTS rīkotajām aktivitātēm, droši varat ar mums sazināties, zvanot +371 20598027 vai atstājot ziņu šeit: Tev ir iespēja atbalstīt BPI DRAFTS kalpošanu.

BPI DRAFTS ir kalpošana, kura var pozitīvi ietekmēt sabiedrību pateicoties dažādiem mūsu atbalstītājiem. Pateicoties tiem, mums ir iespēja organizēt dažādas aktivitātes tā, lai tās visiem puišiem būtu pieejamas. Saņemtais atbalsts palīdz ne tikai rīkot dažādas aktivitātes, bet arī palīdz paplašināties Latvijā un starptautiski. Esam ļoti pateicīgi katram, kas ir mums līdzās ar savu atbalstu!  


Rekvizīti

Nodibinājums Baltijas Pastorālais institūts
Reģ. Nr. 40008122717
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011
AS Swedbank: LV89HABA0551019582521
Mērķis: atbalsts BPI DRAFTAM<