BPI DRAFTS
BPI DRAFTS galvenais mērķis ir sagatavot, apmācīt un izaicināt puišus, lai viņi veidotos par Dievbijīgiem vadītājiem, kas spēj uzņemties atbildību un radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.
 

 SPIED UZ POGAS, LAI UZZINĀTU VAIRĀK: 


Nometne puišiem:Otrā un trešā līmeņa nometne puišiem:

BPI DRAFTS MISIJA 14 - 18.08.2024VASARAS NOMETNE PUIŠIEM

No 15. līdz 19. jūlijam norisināsies vasaras nometne puišiem BPI DRAFTS "IESAUKUMS", kuras mērķis ir palīdzēt tiem ieraudzīt ceļu uz autentisku vīrišķību. Šai nometnē puišiem būs jādomā par to, kas ir dzīves pamatvērtības un, ka ir laiks uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Nometnes dienās būs gan lekcijas, gan dažādi izaicinoši komandu uzdevumi, kas liks domāt par tādām tēmām kā:

Kas ir un, kas nav vīrietis?
Kas veido autentisku vīrišķību?
Kā izdzīvot vīrišķību ikdienā?
Ar ko vīrietim sevi piepildīt?
Uz ko vīrietis ir aicināts?

Šīs nometnes laikā puišiem būs iespēja būt pie dabas, sportot un atslēgties no viedierīcēm.

Dalības maksa ir 170 eur , bet ir iespēja saņemt atlaidi dalības maksai līdz 90% apmērā. Finanses nedrīkst būt šķērslis dalībai nometnē! Atlaide pieejama reģistrācijas anketā.


REĢISTRĒJIES SPIEŽOT ŠEITVASARAS NOMETNE VĪRIEM

31.05.24 - 02.06.24

No 31. maija līdz 2. jūnijam, Užavā, nometņu vietā "Ganības"
Dalībnieku vecums no 21 līdz 55 gadiem.

Katram vīrietim ir nepieciešams brīdis, kurā apstāties, reflektēt un gūt atbildi uz jautājumu “Kāpēc?”. Tas ir nepieciešams, lai saprastu, kādi ir nākamie soļi turpmākajam dzīves posmam. Tas ir vajadzīgs virzībai un jēgai. Diemžēl, nereti ikdienas steigā un rutīnā , šādi brīži nav pietiekoši, kā rezultātā kaut kas tiek darīts, bet kaut kā pietrūkst. Reizēm to pat grūti definēt.
BPI DRAFTS komanda piedāvā VĪRIEM izrauties no ikdienas rutīnas un doties piedzīvojumā kopā ar citiem vīriem, lai ne tikai gūtu lielāku skaidrību par nākamajiem dzīves soļiem, bet arī saņemtu atspirdzinājumu dvēselei.

Dalības maksa: 250 EUR (divi simti piecdesmit euro)
*Dalības maksai ir pieejama atlaide līdz 80%

Spied šeit, lai uzzinātu vairāk


VASARAS NOMETNE PUIŠIEM

No 25. līdz 29. jūnijam norisināsies vasaras nometne puišiem BPI DRAFTS "IESAUKUMS", kuras mērķis ir palīdzēt tiem ieraudzīt ceļu uz autentisku vīrišķību. Šai nometnē puišiem būs jādomā par to, kas ir dzīves pamatvērtības un, ka ir laiks uzņemties atbildību par savu dzīvi.

Nometnes dienās būs gan lekcijas, gan dažādi izaicinoši komandu uzdevumi, kas liks domāt par tādām tēmām kā:

Kas ir un, kas nav vīrietis?
Kas veido autentisku vīrišķību?
Kā izdzīvot vīrišķību ikdienā?
Ar ko vīrietim sevi piepildīt?
Uz ko vīrietis ir aicināts?

Šīs nometnes laikā puišiem būs iespēja būt pie dabas, sportot un atslēgties no viedierīcēm. 

Dalības maksa ir 170 eur , bet ir iespēja saņemt atlaidi dalības maksai līdz 90% apmērā. Finanses nedrīkst būt šķērslis dalībai nometnē! Atlaide pieejama reģistrācijas anketā.


Reģistrācija noslēgusies, nometnē nav brīvu vietu. 


Sazinies ar mums!

Ja  vēlaties vairāk uzzināt par BPI DRAFTS rīkotajām aktivitātēm, droši varat ar mums sazināties, zvanot +371 20598027 vai atstājot ziņu šeit: Tev ir iespēja atbalstīt BPI DRAFTS kalpošanu.

BPI DRAFTS ir kalpošana, kura var pozitīvi ietekmēt sabiedrību pateicoties dažādiem mūsu atbalstītājiem. Pateicoties tiem, mums ir iespēja organizēt dažādas aktivitātes tā, lai tās visiem puišiem būtu pieejamas. Saņemtais atbalsts palīdz ne tikai rīkot dažādas aktivitātes, bet arī palīdz paplašināties Latvijā un starptautiski. Esam ļoti pateicīgi katram, kas ir mums līdzās ar savu atbalstu!  


Rekvizīti

Nodibinājums Baltijas Pastorālais institūts
Reģ. Nr. 40008122717
Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011
AS Swedbank: LV89HABA0551019582521
Mērķis: atbalsts BPI DRAFTAM

<