BPI DRAFTS NOMETNES
BPI DRAFTS rīko vasaras un ziemas nometnes puišiem. Vasaras nometnes ir sadalītas 3 līmeņos. Dalībnieks ir absolvējis BPI DRAFTS, kad ir piedalījies visos 3 līmeņos pēc kārtas. Absolventi tiek apbalvoti ar žetonu ziemas nometnē "MOBILIZĀCIJA".
 

BPI DRAFTS "IESAUKUMS"

Šī ir 1. līmeņa nometne. Šīs nometnes mērķis ir palīdzēt puišiem vecumā 14 - 19 gadiem izprast dzīves pamatvērtības, pilnveidot raksturu, piedzīvot un novērtēt komandas darbu un saprast savu aicinājumu. Nometnes laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: Kas ir vīrišķība un kā Dievs to veido? Kā nostiprināt savu raksturu? Kā būt par vīru, kas spēj ietekmēt citus? Kā saprast savu aicinājumu? Lai dzirdētā vēsts nebūtu tikai teorija, dalībnieki veiks dažādus uzdevumus, kas palīdzēs dzirdēto labāk saprast un to izdzīvot praksē. Nometni vada pieredzējuši vadītāji, garīdznieki un tēvi.

BPI DRAFTS "MISIJA"

Šī ir 2. līmeņa nometne. Šajā nometnē puiši praktiski izdzīvo 1. līmenī apgūtās zināšanas. Teorētiskajai apmācībai seko prakse kādā draudzē vai draudžu dibināšanas vietā. Nomentē puiši iemācās uzņemties atbildību, strādāt komandā, praktiski kalpot un organizēt projektus. Puišiem līdzās ir mentori, kuri arī iesaistās kalpošanā.

BPI DRAFTS "KOMANDA"

Šī ir 3.līmeņa nometne. Šajā nometnē tiek uzaicināti puiši, kuri iepriekšējās nometnēs ir parādījuši vadītāja prasmes un potenciālu. Dalībniekam ir jābūt gatavam uzņemties vadīt 3-5 cilvēku komandu. Viņš iegūs kvalitatīvu apmācību kā vadīt komandu, kā komunicēt ar komandu, kā risināt krīzes komandā. Pēc teorētiskās apmācības, dalībnieks kopā ar komandu dodas praksē. Prakses laikā par visu – mērķtiecīgu kalpošanu un komandas sadzīves jautājumiem - atbildīgs ir komandas vadītājs. Nometnes laikā komandai līdzās ir mentors, kurš iedrošina vadītāju


BPI DRAFTS "MOBILIZĀCIJA"

Šī ir ziemas nometne. Šī ir nometne visiem puišiem, kas  piedalījušies kādā no BPI DRAFTS nometnēm, kā arī ikvienam, kas to vēl nav darījis. Nometnes mērķis ir kopīgi gūt jaunu iedvesmu un iedrošinājumu ikdienas dzīvei, kalpošanai un izaicinājumu pārvarēšanai, kā arī no jauna mobilizēties kalpošanai apkārtējiem cilvēkiem. Nometne ir lieliska iespēja aicināt līdzi draugus – puišus, kuri vēl nav piedalījušies BPI DRAFTS nometnēs.

<